Matti Honka Kiekkokoulun vetäjäksi!

»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Diskosperheeseen saadaan tärkeä paluumuuttaja, kun Matti Honka lupautui lähtemään vetäjäksi Kiekkokouluun. Matti on mukana ensimmäisen kerran harjoituksissa 17.11., jonka jälkeen Kiekkokoulun aikataulut muuttuvat. 18.11. alkaen Kiekkokoulun harjoitukset pidetään

Lue lisää »

Matti Honka Kiekkokoulun vetäjäksi!

Diskosperheeseen saadaan tärkeä paluumuuttaja, kun Matti Honka lupautui lähtemään vetäjäksi Kiekkokouluun. Matti on mukana ensimmäisen kerran harjoituksissa 17.11., jonka jälkeen Kiekkokoulun aikataulut muuttuvat. 18.11. alkaen Kiekkokoulun harjoitukset p

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Tapahtumat
B-nuoretB-Nuorten mestis karsinta lohko 2
24
Mar
klo 16:15
HH2
- Ketterä
A-nuoretNuorten Mestis alkusarja
24
Mar
klo 16:00
Imatra
Ketterä - Heimo Heimo
C-nuoretC-nuorten Mestis karsinta
24
Mar
klo 14:00
Jyväskylä harjoitushalli
- Hermes
D2-07D2 AA alkusarja
24
Mar
klo 13:00
Keuruu
KeuPa HT - Keltainen Keltainen
C2-05C2 A alkusarja, lohko 2
23
Mar
klo 17:30
HH2
Punainen AA Punainen AA - Jukurit Keltainen
B-nuoretB-Nuorten mestis karsinta lohko 2
23
Mar
klo 15:15
HH2
- GrIfk
A-nuoretNuorten Mestis alkusarja
23
Mar
klo 12:05
LähiTapiola Areena
Heimo Heimo - KOOVEE
D2-07D2 AA alkusarja
23
Mar
klo 11:00
HH2
Keltainen Keltainen - JYP Valkoinen
A-nuoretNuorten Mestis alkusarja
17
Mar
klo 17:50
Vantaa
K-Vantaa - Heimo Heimo
B-nuoretB-Nuorten mestis karsinta lohko 2
17
Mar
klo 16:45
Savonlinna
Sapko -
8-1
C-nuoretC-nuorten Mestis karsinta
17
Mar
klo 14:45
Jyväskylä harjoitushalli
- Hokki
C2-05C2 A alkusarja, lohko 2
17
Mar
klo 12:25
HH2
Keltainen A Keltainen A - RuoSkA
5-5
D2-07D2 AA alkusarja
17
Mar
klo 11:00
Jämsä
JIlves - Keltainen Keltainen
D2-07D2 AAA alkusarja
17
Mar
klo 10:45
Killeri 2
Punainen Punainen - JPK Punainen
C-nuoretC-nuorten Mestis karsinta
16
Mar
klo 18:15
Jyväskylä harjoitushalli
- Hokki
C2-05C2 A alkusarja, lohko 2
16
Mar
klo 17:15
Imatra 2
SaiPa/Ketterä Team -
1-10
A-nuoretNuorten Mestis alkusarja
16
Mar
klo 16:00
Harjoitushalli 2
Heimo Heimo - Blues Akatemia
B-nuoretB-Nuorten mestis karsinta lohko 2
16
Mar
klo 13:15
HH2
- Jokipojat
2-6
C2-05C2 AA alkusarja, lohko 5
16
Mar
klo 13:00
Lappeenranta
SaiPa Team - Punainen AA Punainen AA
4-4
D2-07D2 AA alkusarja
16
Mar
klo 11:10
HH2
Keltainen Keltainen - JyKi Leijonat
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Videot
Diskos Jyväskylä ry
«  Marraskuu   »
Kategoriat