C2-05 Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
21.03.2020 C2 AA jatkosarja, lohko 4 HH2 Diskos punainen - KalPa Akatemia
15.03.2020 C2 A jatkosarja, lohko 2 HH2 Diskos Keltainen - KeuPa HT
14.03.2020 C2 AA jatkosarja, lohko 4 Iisalmi Diskos Punainen - IPK
14.03.2020 C2 A jatkosarja, lohko 2 Ruovesi RuoSkA - Diskos Keltainen
08.03.2020 C2 A jatkosarja, lohko 2 HH2 Diskos keltainen - Fortuna/Kisa
07.03.2020 C2 AA jatkosarja, lohko 4 HH2 Diskos punainen - Jukurit
07.03.2020 C2 A jatkosarja, lohko 2 Mänttä KPK - Diskos keltainen
23.02.2020 C2 AA jatkosarja, lohko 4 HH2 Diskos punainen - SaPKo
16.02.2020 C2 A jatkosarja, lohko 2 HH2 Diskos keltainen - HPK Mustat
16.02.2020 C2 AA jatkosarja, lohko 4 HH2 Diskos punainen - IPK
15.02.2020 C2 AA jatkosarja, lohko 4 Imatra 2 Saipa Team - Diskos punainen
08.02.2020 C2 AA jatkosarja, lohko 4 Toivala SP Kalpa Akatemia - Diskos Punainen
02.02.2020 C2 AA jatkosarja, lohko 4 HH2 Diskos Punainen - IPK
02.02.2020 C2 A jatkosarja, lohko 2 Keuruu KeuPa HT - Diskos Keltainen
01.02.2020 C2 A jatkosarja, lohko 2 HH2 Diskos Keltainen - RuoSkA
01.02.2020 C2 AA jatkosarja, lohko 4 Mikkeli Jukurit Sininen - Diskos Punainen
26.01.2020 Harjoitusottelu Alavus Diskos Punainen - APV C2-05 AA
19.01.2020 C2 A jatkosarja, lohko 2 Orivesi Fortuna/Kisa - Diskos Keltainen
18.01.2020 C2 AA jatkosarja, lohko 4 Savonlinna SaPKo Sininen - Diskos Punainen
12.01.2020 C2 AA jatkosarja, lohko 4 Toivala LT KalPa Akatemia - Diskos Punainen
11.01.2020 C2 A jatkosarja, lohko 2 HH2 Diskos Keltainen - KPK
11.01.2020 C2 AA jatkosarja, lohko 4 HH2 Diskos Punainen - SaiPa Team
03.01.2020 Harjoitusottelu HH1 Diskos Punainen - Jyp C2-05
02.01.2020 Harjoitusottelu HH1 Jyp C2 - Diskos Punainen
15.12.2019 Harjoitusottelu HH 2 Diskos punainen - APV AA
08.12.2019 C2 A alkusarja, lohko 2 Virrat K-Karhut - Diskos Keltainen A
07.12.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 HH2 Diskos Punainen AA - LeKi-75/Sukika
30.11.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Rantasalmi SaPKo Sininen - Diskos Punainen AA
30.11.2019 C2 A alkusarja, lohko 2 Mänttä KPK - Diskos Keltainen A
27.11.2019 C2 A alkusarja, lohko 2 HH2 Diskos Keltainen A - KeuPa HT
23.11.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 HH2 Diskos Punainen AA - Jukurit Keltainen
17.11.2019 C2 A alkusarja, lohko 2 HH2 Diskos Keltainen A - RuoSkA
16.11.2019 C2 A alkusarja, lohko 2 Imatra 2 SaiPa/Ketterä Team - Diskos
16.11.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Lappeenranta SaiPa Team - Diskos Punainen AA
09.11.2019 Harjoitusottelu Toivolan Tuplajäät (Siilinjärvi) Diskos Punainen ja Keltainen - Kalpa C2 Akatemia
03.11.2019 C2 A alkusarja, lohko 2 HH2 Diskos Punainen AA - Saipa Team
03.11.2019 C2 A alkusarja, lohko 2 HH2 Diskos Keltainen A - K-Karhut
02.11.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Suonenjoki Diskos Punainen AA - LeKi-75/Sukika
02.11.2019 C2 A alkusarja, lohko 2 Ruovesi RuoSkA - Diskos Keltainen A
26.10.2019 C2 A alkusarja, lohko 2 HH2 Diskos Punainen AA - SaPKo Sininen
26.10.2019 C2 A alkusarja, lohko 2 HH2 Diskos Keltainen A - KPK
23.10.2019 C2 A alkusarja, lohko 2 Keuruu KeuPa HT - Diskos Keltainen A
20.10.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 HH1 Diskos Punainen AA - SaiPa/Ketterä Team
20.10.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 HH1 Diskos Punainen AA - SaiPa/Ketterä Team
19.10.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Mikkeli Jukurit Keltainen - Diskos Punainen AA
06.10.2019 C2 A alkusarja, lohko 2 Virrat K-Karhut - Diskos Keltainen A
05.10.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Lappeenranta Saipa Team - Diskos Punainen AA
28.09.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 HH1 Diskos Punainen AA - LeKi-75/Sukika
28.09.2019 C2 A alkusarja, lohko 2 HH1 Diskos Keltainen A - RuoSkA
22.09.2019 C2 A alkusarja, lohko 2 Mänttä KPK - Diskos Keltainen A
21.09.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Rantasalmi SaPKo Sininen - Diskos Punainen AA
14.09.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 HH2 Diskos Punainen AA - Jukurit Keltainen
14.09.2019 C2 A alkusarja, lohko 2 HH2 Diskos Keltainen A - KeuPa HT
08.09.2019 Harjoitusottelu Suonenjoki SuKiKa/LeKi - Diskos Punainen
25.08.2019 Harjoitusottelu Killeri 1, Laukaa tai Tikkakoski Diskos Punainen AA - Kaksi sijoitusottelua
24.08.2019 Harjoitusottelu Laukaa Diskos Punainen - KPK
24.08.2019 Harjoitusottelu Laukaa Ahmat - Diskos Jyp AA
24.08.2019 Harjoitusottelu Laukaa Haukipudas - Diskos Punainen
24.08.2019 Harjoitusottelu Laukaa Diskos Jyp AA - Kalpa
24.08.2019 Harjoitusottelu Laukaa Jyp Punainen D1-06 - Diskos Punainen
24.08.2019 Harjoitusottelu Laukaa Useita vastustajia - Diskos Punainen AA
24.08.2019 Harjoitusottelu Laukaa Diskos Jyp AA - LKP
18.08.2019 Harjoitusottelu Laukaa S-Kiekko team - Diskos
17.08.2019 Harjoitusottelu Lempäälä Tappara AA - Diskos Punainen
17.08.2019 Harjoitusottelu Lempäälä Tappara AA - Diskos Keltainen
11.08.2019 Harjoitusottelu Jyväskylä Diskos 06 - Diskos Keltainen A
11.08.2019 Harjoitusottelu Mikkeli Jukurit AA - Diskos Punainen AA
10.08.2019 Harjoitusottelu HH2 Diskos Keltainen A - Diskos 06
10.08.2019 Harjoitusottelu HH2 Diskos Punainen AA - Jukurit AA
C2-05
«  Helmikuu   »
Kategoriat